Sex telefon pomysł na biznes – jak zacząć?
Biznes i finanse

Sex telefon pomysł na biznes – jak zacząć?

Pierwsza rzeczą jaką musimy określić podczas podjęcia decyzji o założeniu takiego biznesu jest oczywiście miejsce pracy, oraz sposób funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. O ile z miejscem nie będzie większego problemu ponieważ musimy tutaj pamiętać o zasadach, które panują w każdym przykładowym call center, tak z procesem działania pracowników i przekazywaniem odpowiedzialności między nimi może dojść do problemów.

Głównym założeniem sekst telefonu jest odbieranie połączeń przychodzących od osób, które akurat potrzebują bliższego towarzystwa kobiety i otaczanie ich towarzystwem za opłatą za połączenie telefoniczne, bądź wcześniejszego sms’a.

Proces rekrutacji, zatrudnienia i szkolenia pracownic

Aby nasze usługi były świadczone na najwyższym możliwym poziomie powinniśmy w procesie rekrutacji i zatrudnienia prowadzić działania mające na celu wyeliminowanie osób o niepożądanych cechach takich jak chrypliwy głos, jąkanie się, brak inicjatywy itp. Osoba na danym stanowisku powinna przede wszystkim potrafić wyjść z inicjatywą do klienta i mieć przyjemną barwę głosu, która zachęca do zostania na linii. Bardzo ważną cechą jest również umiejętność dostosowania się do danego typu charakteru klienta, aby przypaść mu do gustu.

Posiadanie już odpowiednio wykwalifikowanej kadry na pewno upoważnia odniesienie sukcesu w seks telefonie (dobrym przykładem jest strona seks-telefon.com), jednak aby go podtrzymać potrzebujemy również systemu motywacyjnego i pakietu szkoleń, które mogą być realizowane poprzez menagera, lub kierownika projektu. Podstawą do ułożenia pakietu szkoleń mogą być osoby, które w przeszłości pracowały na danym stanowisku i miały styczność z takiego rodzaju szkoleniami. Podstawowe elementy szkolenia konsultantki w sex telefonie możemy określić na:

  • ciekawy ton głosu (intrygujący, zachęcający, tajemniczy)
  • dobra barwa głosu (szkolenie z zakresu kontroli barwy głosu)
  • odpowiedni język i umiejętność wizualizacji
  • przejmowanie inicjatywy i skłanianie klienta do rozmowy
  • język korzyści

Konsultantka, która będzie posiadała dane cechy na pewno bardzo dobrze sprawdzi się na tym stanowisku i będzie odnosiła na nim sukcesy. Aby dodatkowo zmotywować konsultantki do dobrej pracy możemy wprowadzić pakiet motywacyjny, który będzie dawała dodatkową chęć pracy konsultantkom.

Jak reklamować seks telefon?

Reklama seks telefonu nie jest trudna a często również jest bardzo skuteczna ze względu na ilość odsłon w internecie na portalach erotycznych. Kluczem do odniesienia sukcesu z seks telefonem jest oczywiście odpowiednia domena np. sex-telefon.pl, dzięki czemu wyszukiwana fraza w wyszukiwarce na pewno będzie powodowała odsłonę naszej witryny. Jeżeli chcemy uzyskać szybki sukces możemy zlecić profesjonalne pozycjonowanie naszej strony, dzięki czemu szybciej wzbije się ona w wynikach wyszukiwania i tym samym stanie się bardziej dostępna dla potencjalnych klientów. Nie można również zapominać o treści strony i sposobach kontaktu takich jak telefon, czy sms. W ramach dalszej działalności możemy również prowadzić funkcję oddzwania do klientów za wcześniejszą opłatą. Najważniejszą rzeczą podczas reklamy seks telefonu to reklama w internecie, gdzie praktycznie nie ma obostrzeń co do jej użycia.

Seks przez telefon to bardzo dobry biznes jednak żeby w niego wejść trzeba pierw zainwestować bardzo duże pieniądze i stworzyć cały szereg procesów, które będą na nas pracowały.

Post Comment