Uwodzenie w klubie, czyli prawdziwe wyzwanie…
Rozrywka

Uwodzenie w klubie, czyli prawdziwe wyzwanie…

Jednym z popularniejszych miejsc na podryw są kluby i dyskoteki. Nic dziwnego! Gromadzą się tam regularnie pokaźne grupy ludzi, z których duża część to single i singielki. To, zdawać by się mogło, stwarza idealne okoliczności do poderwania jakiejś fajnej dziewczyny. Zwłaszcza w zestawieniu z luźną atmosferę, odrobiną alkoholu i głośną, pozwalającą na szybkie i bezkarne przekraczanie bariery cielesnej, muzyką. No dobrze, powiesz sobie teraz, jak to się jednak dzieje, że zwykle wychodzę z imprezy sam? A wcześniej na dodatek kilkakrotnie dostaję kosza… 

Po pierwsze – wyróżnij się!

Przede wszystkim musisz sobie uświadomić jedno. Konkurencja jest ogromna, a Ty musisz się jakoś z tego tłumu wyróżnić. W tym celu najprościej zacząć od stroju. Na pewno zauważyłeś, że kluby są pełne chłopaków w dżinsach, koszulach w kratę i bluzach, stojących przy barze z piwem czy drinkiem i taksujących wzrokiem wszystkie przechodzące obok kobiety. Postaw zatem na jakiś przyciągający wzrok szczegół. Może to być koszulka z zabawnym nadrukiem, sportowe buty zestawione z garniturem itp. Możliwości jest mnóstwo! Ważne jedynie, abyś nie sprawiał wrażenia takiego, co to założył co miał pod ręką i wyszedł na miasto. Strój ma tworzyć spójną, przemyślną całość, a przy tym pokazywać, że potrafisz się bawić modą. I choć trochę się na niej znasz.

Po drugie – zagadaj

Ten punkt wydaje się być oczywistym. Widzisz interesującą dziewczynę, podchodzisz do niej, zaczynacie rozmawiać… Nic prostszego! Ale czy na pewno? Otóż, nie do końca. Okazuje się bowiem, że większość facetów powiela na tym etapie schematyczne zachowania. Zwykle próbują uwieść kobietę na tekst o pięknych oczach, pytanie „jak się bawisz?” itp. I to jest duży błąd, który w 99 % przypadków zaowocuje niepowodzeniem. Dlaczego? Ponieważ są to chwyty powszechnie stosowane, często dziewczyny słyszą takie wypowiedzi kilka, a nawet kilkanaście razy w ciągu jednego wieczoru i… mają ich zwyczajnie dość. Twoim zadaniem jest zatem bycie oryginalnym. Musisz zaintrygować wybrankę, sprawić, że będzie chciała kontynuować konwersację. Możesz zwrócić uwagę na jakiś nietypowy element jej stroju lub użyć niesztampowego sformułowania, na przykład „zainspirowałaś mnie”. Krótko mówiąc, wyślij wyobraźnię. No i przy tym pamiętaj, że wspomniany już hałas jest Twoim sprzymierzeńcem. Możesz się do niej lekko przysunąć, nachylić, musnąć jej ramię.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o relacjach damsko-męskich, strona uwodzenie.org jest właśnie dla Ciebie.

http://www.uwodzenie.org/

Po trzecie – umów się z nią

Kiedy już uda Ci się skupić na sobie jej uwagę, postaraj się wziąć od niej numer telefonu i umówić się na spotkanie w innych okolicznościach. W tym miejscu musisz pamiętać, że głośny klub to miejsce nie zbyt sprzyjające wyrafinowanym dysputom. Te lepiej odłożyć w czasie na bardziej sprzyjające okoliczności. Na imprezie możecie trochę pożartować, pogawędzić niezobowiązująco, no i oczywiście potańczyć, ale na tym koniec. Dalsze zaznajamianie się odłóż na spotkanie przy kawie.

Po czwarte – dobrze się baw!

Chcąc uwieść kobietę na imprezie nie możesz podpierać baru z piwem w ręku i wpatrywać się głodnym wzrokiem w tłum próbując wypatrzyć interesującą dziewczynę. To z góry skazuje Cię na porażkę. Baw się! Bądź duszą towarzystwa, tańcz , śmiej się i żartuj. Wtedy niejedna zwróci na Ciebie uwagę i być może nawet sama zainicjuje pierwszą wymianę zdań lub taniec.

Post Comment